Microsoft, Windows Yükseltme Teklifi’ni Duyurdu!

Microsoft, Windows Yükseltme Teklif’lerinin çok yakında aktif olacağını duyurdu.

Windows Yükseltme Teklifi sayesinde kullanıcılar Windows 7 PC’yi satın aldıkları zaman, çok uygun bir fiyata Windows 8 Pro sahibi olacaklar. Microsoft’un bu durumda verdiği tüketici fiyatı 29.00 TL olarak belirlendi. Teklife uygun olarak satın aldığınız Windows 7 PC ile geçerli olacak bu olan bu teklif sistemi, Windows 7 OEM Orijinallik Sertifikası (Certificate of Authenticity) ve ürün anahtarı olan Windows 7 PC’ler için hazırlanıyor. Bu durumda kullanıcılar, Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional veya Ultimate ürün satın aldıklarında teklife katılımları uygun bulunacak. Yine Microsoft’un belirttiğine göre, “Bu promosyon fiyatı, satın alınan her PC başına bir yükseltme ve müşteri başına en fazla beş yükseltme ile,” sınırlı olacak. Microsoft’un bu kampanyasından yararlanabilmek için, yukarıda belirttiğimiz Windows 7 PC’leri, 2 Haziran 2012 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında satın almalısınız. Windows 8 yükseltmesi için son kaydolmanız gereken tarih 28 Şubat 2013 olarak belirlendi.

Teklifin kullanımı ile ilgili Microsoft şunları listeliyor:

  • “Bu teklife uygun olan müşteriler, Windows Yükseltme Teklifi için 28 Şubat 2013 tarihine kadar bu web sitesinden kaydolmalıdır.
  • Müşteri kaydı ve Microsoft doğrulamasından sonra müşterilere, kayıt onay e-postası gönderilecektir.
  • Windows 8′in Genel Kullanılabilirliği (GK) ve piyasaya sürümünde müşterilere, promosyon kodu ile birlikte bu yazılımı satın alma ve karşıdan yükleme talimatlarının yer aldığı bir e-posta gönderilecektir. Promosyon fiyatından yararlanabilmek için promosyon kodu, yükseltme sipariş işleminde gönderilecektir.
  • Müşteriler, Windows 8 Pro’nun indirilebilir bir sürümünü satın alabileceklerdir. İsteğe bağlı kurulum DVD’si, ek bir ücret karşılığında, nakliye ve geçerli tüm vergi veya gümrük ücretleri de eklenerek gönderilebilir. Müşteriler, Windows 8′i karşıdan yükledikten sonra kendi kurulum ortamlarını, DVD veya USB’de de oluşturabilirler.
  • Bu teklif, kayıt ve sipariş işlemleri için internet bağlantısı gerektirir. Not: Telefon veya diğer erişim ücretleri geçerli olabilir.”

Microsoft’un, Windows Yükseltme Teklif’leri hakkında detaylı bilgiler için tıklayınız.

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 2 =