Office 2013’ü Test Edin

Microsoft, yeni Office sürümü 2013’ün deneme sürümünü kullanıma sundu. 60 günlük deneme sürümü ile ilgili detaylar ve indirme linki haberimizde.

Son aylarda Windows 8 ve ekosisteminin lansmanı ile meşgul olan Microsoft, bir yandan Office yazılımını da geliştiriyor. Office 2013 olarak adlandırılan yeni yazılım paketinde Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote, Access, Publisher ve Lync uygulamaları bulunuyor.

Yeni yazılım için 60 günlük bir test programı başlatan Microsoft, kayıt olan kullanıcılara Office 2013‘ü ücretsiz deneme imkanı sunuyor.

Office 2013‘ü 60 gün boyunca test etmek için önce Microsoft‘un konuyla ilgili internet sitesine girip kayıt olmak gerekiyor. Ardından gelecek olan e-postaları okumak ve yazılımı internet adresinden indirmek yeterli oluyor.

Yazılımın bu 60 günlük test sürümünde Türkçe dil desteği bulunmuyor. Office 2013‘ün test sürümünün 32 ve 64 bitlik olmak üzere 2 farklı sürümü bulunuyor.

Microsoft Office Professional Plus 2013‘ü 60 gün boyunca test etmek için gerekli olan internet sayfasına buraya tıklayarak gidebilirsiniz

SDN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

five × two =