Adobe CS2 Downloads

Bugün, tasarım ve diğer görsel çalışmaların yapıldığı işletmelerde bir milat olabilir. Adobe, sürpriz bir kararla 7 yaşındaki Creative Suite 2 ailesine ait tüm uygulamaları ücretsiz olarak web sitesinden yayınladı. Tüm paketin yanı sıra; Acrobat 3D, Acrobat Pro, Audition, GoLive, Illustrator, InCopy,InDesign, Photoshop, Photoshop Elements ve Premiere Pro uygulamaları ayrı ayrı indirilebiliyor.

Adobe tarafından yapılan açıklamada, CS2 indirmelerinin sadece mevcut Adobe CS2 yazılımı sahiplerine özel olduğu belirtiliyor. Eski aktivasyon sunucularının kapatılması nedeniyle, CS2 aktivasyonu aynı web sayfasında yer alan ürün anahtarlarıyla kolayca yapılabiliyor. Ne var ki internetin geri kalanı için bunun anlamı; “ücretsiz ve lisanslı Adobe CS2 indirmeye hazır” demek.

http://static.shiftdelete.net/img/article_new/cs21335368464.jpg

Üstelik, Adobe’un bu sayede yeni CS2 kullanıcılarına güncel sürümeyükseltme için teşvikte bulunabileceği de kulislerde konuşuluyor. Sebebi ne olursa olsun, en başarılı görsel düzenleme yazılımları bu sayfada sizi bekliyor. Vakit kaybetmeden indirin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

20 − twelve =