Kurumlar, Microsoft Dynamics Çözümlerini Anlattı

Microsoft Dynamics Zirvesi 2012’de şirketlerinde kurumsal bilgi sistemlerini yenileme niyetinde olan olası müşterilere ve bilgi teknolojileri sektöründe hizmet veren firmalara, Microsoft Dynamics ürünlerinin son sürümleri, iş ortaklarının sunduğu sektörel çözümler aktarıldı.

Ayrıca Microsoft Dynamics kullanan Türkiye’nin önde gelen firmaları gerçekleştirdikleri projelerden elde ettikleri başarılarını da izleyenlerle paylaştı. Zirve, gün boyunca gerçekleştirilen oturumlarla 18 Aralık 2012 tarihinde İstanbul’da gerçekleşti.

Kurumların en az kaynakla, en fazla sonuç elde etmelerini, süreçleri işlerken minimum hata yapmalarını, alacakları kararlar için maksimum bilgive analize ulaşmalarını sağlayan Microsoft Dynamics ürünleri, kurumlarınmüşterilerine en kaliteli, en düşük maliyetli ürün ve hizmet sunmalarına yardımcı olarak, tüm iş süreçlerini entegre biçimde koordine etmelerine yardımcı oluyor.

Dynamics müşterileri, Dynamics çözümlerini anlattı

Coca-Cola’dan Turkcell’e, Borusan Oto’dan Toyota’ya birçok sektörden lider kurum esnek, güçlü ve güvenilir, Microsoft Dynamics çözümlerinin kurumları için yarattığı kolaylıkları paylaştı. Kurum ve çalışanların, kendi tercih ve iş yapış biçimlerini sisteme hızlı ve kolay bir şekilde tanıtabilmelerini amaç edinen Dynamics’in Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) ve Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) çözümlerinin faydaları da zirvede ele alındı.

SDN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ten + 15 =