Web.TV ile Kendi TV Kanalınızı Kurun

Türkiye merkezli video sosyal ağı web.tv sayesinde artık sadece bir cep telefonu ya da bilgisayar kamerasıyla, anında tüm dünyaya canlı yayın yapmak mümkün.

Sosyal medya, bireyselinternet kullanıcılarının kendi hedef kitlesini oluşturup yıldıza dönüştüğü bir ortam oluşturdu. Sosyal medyadapopülerliğini ilan eden kullanıcı, sanal kimliğini güçlendirip sosyal hayatında bir adım önde olmayı başarabiliyor. Sosyal medya bu kadar hayatımızın merkezindeyken kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek yepyeni bir video sosyal ağı yayınhayatına girdi.

Sosyal mecralarda en önemli unsur birinin ne yaptığının takip edilmesi ve izlenmesidir. Bu yüzden web.tv’de de ziyaretçiler, oluşturulan kanalı takip edebiliyor, izledikleri videoyu beğenip yorum yapabiliyorlar. Üstelik video yorum olarak. Bu şekilde profil sahibi izlediği ya da beğendiği her içerikte iz bırakıyor. Bu, özellikle takip edilen kanalın izlenilebilirliğinin yanı sıra etkileşimi oldukça hızlı bir şekilde arttırıyor.

Cepten ve Web’den Canlı Yayın Yapabilme Özelliği

Web.tv ile masrafsız ve zahmetsiz, anında tüm dünyaya canlı yayın yapılabiliyor. İhtiyacınız olan tek şey bir cep telefonu ya da bilgisayarkamerası. Bulunulan lokasyondan istenildiği zaman cepten ya da web’den canlı yayın yapmak mümkün. Hatta playlist mantığıyla yayın akışı oluşturup sizi takip edenlere ve arkadaşlarınıza ne zaman ne yayınlayacağınızı belirlemek de mümkün.

Kullanıcı tarafından yapılan canlı yayın, hem bilgisayar başından hem cep telefonundan izlenebiliyor. Mobil uygulama aracılığıyla hem canlı yayın yapılabiliyor hem de uygulama üzerinden tüm yayınlar izlenebiliyor. Ayrıca tüm yayınlar, canlı olsun ya da olmasın, sadece istenilen grup veya kişiye özel yapılabiliyor.

Web.tv kullanıcısı oluşturduğu kanalların altında kendi programlarınıyayınlayabiliyor. Bir kişi birden fazla kanal açabildiği gibi, birden fazla kanalın altında istediği kadar program da yaratabiliyor.

Henüz beta yayında olan web.tv, şu an sadece davetiyeyle üye kabul ediyor. Eğer Web.TV hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, bu adrese gidebilirsiniz.

SDN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 × 1 =