Wi-Fi özellikli SD kart Transcend

Transcend, yeni Wi-Fi SD hafıza kartı ile kablosuz paylaşım yeteneğini SDHC uyumlu kameralara getiriyor. Wi-Fi SD kart ve özel Wi-Fi SD uygulaması ile kullanıcılar dijital kameraları ile çektikleri yüksek çözünürlüklü fotoğrafları, akıllıtelefon ve tablet gibi cihazlarla anında ve kablosuziletişim üzerinden kolayca paylaşma, inceleme ve düzenleme rahatlığı yaşayacaklar.

Her tip kullanıma uygun

Wi-Fi SD kart 2 şekilde çalışıyor: Direk Paylaşım ya da Internet Modu. Dış çekimlerde ve tatillerde kullanmak için çok ideal olan direk paylaşım modu otomatik olarak kamera açıldığında aktif hale geliyor ve kamera ile mobil cihaz arasında direk bağlantı sağlıyor. Wi-Fi SD kart uygulaması üzerinden internet moduna geçildiğinde ise kullanıcılar direk olarak bir internet erişim noktasına veya akıllı cihaz yada tablet üzerindeki kişisel internet erişim noktasına bağlanabiliyorlar. Erişim noktası üzerinden internete direk bağlantı kuran kullanıcılar, Wi-Fi SD card’tan fotoğraflarını indirebilir veya email olarak paylaşabilir yada sosyal ağ profillerine anında aktarabilirler.

Ücretsiz Wi-Fi SD uygulaması

iOS (iPhone/iPad/iPod touch) ve Android cihazları üzerinde çalışabilen ücretsiz indirilebilir Wi-Fi SD uygulamasıotomatik olarak Wi-Fi SD kart içerisindeki verileri organize edebiliyor. Kolay kullanıma sahip uygulama ile kullanıcılar fotoğrafları arasında gezinebiliyor, videoları izleyebiliyor, içeriği indirebiliyor ve Facebook ya da email üzerinden paylaşımda bulunabiliyorlar. Akıllı telefonlar ve tabletlerin yanısıra Wi-Fi özellikli masaüstü bilgisayarlar ve notebooklarda web tarayıcısı üzerinden benzer bir arabirim kullanarak kart içindeki medya bilgilerine erişebiliyorlar.

Anında çekin ve görün

Wi-Fi SD uygulamasının Çek ve Gör fonksiyonu ile dijital fotoğraf makinaları ile çekilmiş görüntüler anında daha geniş ekranlı mobil cihazlar üzerinde görüntülenebiliyor. Bu sayede önceden birçok görüntü daha ayrıntılı olarak kontrol edilebiliyor ve uygunsa farklı bir alanda depolanarak günümüzün popüler ve çok yetenekli fotoğraf işleme programlarıyla kullanımdan önce düzenleme yapılabiliyor.

Yüksek hız ve kapasite

SDHC Class 10 hızına sahip, Transcend Wi-Fi SD kartlar yüksek transfer hızı ve stabilitesi ile öne çıkıyor. 16GB ve 32GB’lık kapasitelerde pazarda yerini alacak kartlar sırası ile 69USD ve 99USD’lık fiyat etiketlerine sahip olacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one × five =