Yahoo Mail Yenilendi

Yahoo denildiğinde akla hemen 90’ların sonu ve 2000’li yılların başları gelir. O dönemin Altavista ile birlikte en büyük arama motorlarından biri olan Yahoo, hizmete soktuğu e-postaservisiyle de internetin tozunu attırıyordu.

Ardından Google ve Gmail‘in hayatımıza girmesi, Hotmail‘in e-posta konusunda yaptığı atılımlar ve MSN ile birlikte Yahoo‘nun pabucu dama atılmıştı. Firma şimdi eski günlerini mumla arıyor ama arayüzünü hem Windows 8, hem iOS hem de Android için yenileyerek “daha ölmedim” mesajı veriyor.

Yenilenen arayüz sayesinde kullanıcılarına daha akıcı birhizmet sunmay hedefleyen Yahoo, üç platformda da çağdaş ve modernbirgörünüme kavuşmuş diyebiliriz.

Her ne kadar Gmail gibi büyük e-posta servis sağlayıcılarının gölgesinde kalmış gibi dursa da hala Yahoo‘nun da birçok kullanıcısı olduğunu göz ardı etmemek gerek.

Kullanıcılarınyeni arayüzü deneyimleyerek hakkında düşündüklerini kısa süre içerisinde paylaşacağı da birgerçek. Eğer birYahoo Mail kullanıcısıysanız, yorum olarak yeni arayüz hakkında ne düşündüğünüzü bizlerle paylaşabilirsiniz.

SDN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eight − 7 =