Yeni Adobe Acrobat XI raflarda yerini aldı

Doküman yönetimi konusunda destek amaçlı çalışan Adobe Acrobat programının yeni sürümü Adobe Acrobat XI piyasaya çıkarıldı.

Adobe Systems Incorporated, doküman yönetiminde karşılaşılan zorlukları aşmaya yardımcı olacak yeni bir çözüm olan Adobe Acrobat® XI’i piyasaya sürdü. PDF’leri düzenleme ve Microsoft Power Point’e aktarma özelliklerine sahip olan yeni Acrobat XI, tabletler tarafından da uygulanabiliyor. Yeni Acrobat XI’in yeni bir diğer özelliği ise Microsoft Office ve SharePoint entegrasyonlarının şekilde yapılabilmesi ve uygulama sanallaştırması.

Bu sürümde piyasaya sürülen ürünler ise şöyle: Acrobat XI Pro, Acrobat XI Standard ve Adobe Reader XI. Yeni Adobe Acrobat ile; kullanıcılar PDF dosyaları düzenlemesini, paragraf, resim ve obje geliştirmesini sadece tıklayarak ve yeni Edit Text , Görüntü aracını kullanarak yapabilecekler. PowerPoint, Word veya Excel dosyalarını PDF belgeleri olarak kaydedebilecek ya da tekrar yazmaya gerek kalmadan parça parça ya da tüm PDF dokümanını Microsoft Office dokümanı ya da Web sayfası olarak kullanabilecekler.ayrıca; dokunmatik tablet ve akıllı telefonlardaki Adobe Reader ile PDF dokümanları üzerinde çalışabilecek, not alabilecek, yorum ekleyebilecek, form doldurabilecek, imzalayabilecek ve kaydedebilecekler.

Seçilmiş içeriğin ve birden fazla dokümanın görsel olarak ayarlanıp birleştirilerek organize bir PDF dosyası haline getirilebilen Adobe Acrobat XI ile ayrıca Microsoft PowerPoint, Word, ve Excel’den oluşturulmuş bütün PDF dosyalarının izinsiz kopyalama, düzenleme ya da baskı alınmasını önlemek adına doküman güvenliğini arttırılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

four × 3 =